0850 939 7955   info@hitron.com.tr

Bina Yönetim Sistemleri

Bina Yönetim Sistemleri

Günümüzde bilgisayarlar insanların yaptıkları işlerin çoğunu üstlenmekte ve bunları kusursuz olarak gerçekleştirmektedirler. Binalarda, çalışılan ve yaşanılan ortamların gereksinimlerini karşılayan Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Enerji ve Su Dağıtımı, Aydınlatma, Güvenlik, Yangından Korunma ile ilgili sistemler ve tesisatlar çoğalmış ve karmaşık hale gelmiştir.
Farklı üreticilerin cihazlarını ve sistemlerini tek bir çatı haline toplaması, elektronik teknolojisinde yaşanan gelişmeler ve internetin yaygınlaşması ile bina otomasyonu yaygınlaşmaya ve bir ihtiyaç olmaya başlamıştır. Ulaşılan bu sonuç, güvenilir ve sağlıklı bir bina işletimi için bilgisayarların kullanılmasını zorunlu kılmış ve Bina Yönetim Sistemleri (BMS) yaşamımıza girmiştir.
Bu sistemler, planlamacıların teknik ve idari isteklerine tam olarak uyum sağlayabilecek şekilde hazırlanan yazılımıyla, binada optimum bir işletim sağlamaktadırlar.

Hitron Bina Teknolojileri Taahüt LTD. ŞTİ.

Soğanlık Yeni Mahallesi. Baltacı Mehmet Paşa Sk. No:4, A-Blok 32. Kat Daire 400, PK-34880 Kartal İstanbul

T: 0850 939 79 55
M: info@hitron.com.tr


Tags: Yangın İzleme Sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, CCTV kapalı devre izleme sistemleri, Akıllı Ev Sistemleri, Anons Sistemleri, CO2 İzleme Sistemleri, TV Altyapı Sistemleri, Xray Geçiş Kontrol Sistemleri PC Network (Ağ) Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, Isı ve Nem PID kontrol Sistemleri, İnterkom görüntülü ve Sesli haberleşme sistemleri ve Özel Tasarım Sistemler

Bu sitede bulunan tüm içerik, metin gibi, grafik, logo, düğme simgeleri, resimler, ses klipleri, dijital indirme, veri derlemeleri, ve yazılım, Hitron Bina Teknolojileri veya içerik tedarikçileri mülkiyetindedir ve uluslararası telif hakkı yasaları tarafından korunmaktadır.
Telif Hakkı © 1995-2016, Hitron Bina Teknolojileri.
AG-DESIGN