0850 939 7955   info@hitron.com.tr


Üreticiler


Hitron Bina bina teknolojileri yeni nesil konut ve işletmeler için tümleşik çözümler üreten bir mühendislik ve pazarlama firmasıdır.

Hitron; Yangın İzleme Sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, CCTV kapalı devre izleme sistemleri, Akıllı Ev Sistemleri, Anons Sistemleri, CO2 İzleme Sistemleri, TV Altyapı Sistemleri, Xray Geçiş Kontrol Sistemleri, PC Network (Ağ) Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, Isı ve Nem PID kontrol Sistemleri, İnterkom görüntülü ve Sesli haberleşme sistemleri ve Özel Tasarım Sistemler konusunda uzmanlaşmıştır.

Hitron Carrier Fire & Security üreticilerinin tüm ürünlerini projelendirmekte ve müşterilerine sunmaktadır. Carrier Fire & Security üreticileri ve Hitron Bina Teknolojilerinin diğer markaları aşağıdaki gibidir.Aritech  Türkiye Distribütörü
Aritech

1983'te Cape Town'da kurulduğundan bu yana, Aritech yangın güvenliği konusunda ürünler üreten bir üretim firmasıdır.

Edwards Türkiye Distribütörü
Edwards

Edwards, her tür bina için yangın alarm sistemleri, yangın algılama sistemleri, can güvenliği sistemleri, yangın alarm panelleri, yangın alarmları ve bildirim sistemleri üretir.

GST Türkiye Distribütörü
GST

Gulf Security Technology (GST) yangın ve güvenlik endüstrisinde önemli bir oyuncu ve dünya çapında kapsamlı yangın sistemi çözümleri sunan güvenilir bir sağlayıcıdır.

HID Türkiye Distribütörü
HID

HID Global, Amerikan güvenli kimlik ürünleri üreticisidir. Şirket, İsveçli bir kapı ve erişim kontrol grubu olan Assa Abloy'un bağımsız bir markasıdır.

IFS Türkiye Distribütörü
IFS

IFS güvenlik sistemleri network uyulamaları üzerinde uzmanlaşmış bir üretim firmasıdır.

Interlogix Türkiye Distribütörü
Interlogix

Interlogix güvenlik algılama ve görüntüleme sistemlerinde uzmanlaşmış bir üretim firmasıdır.

Kidde Türkiye Distribütörü
Kidde

Kidde yangın algılama ve izleme sistemlerine odaklanmış bir üretim firmasıdır.

Kilsen Türkiye Distribütörü
Kilsen

Kilsen Yangın algılama ve izleme sistemleri konusunda uzmanlaşmış UTC(Carrier) firmasına bağlı bir üretim firmasıdır.

Lenel Türkiye Distribütörü
Lenel

Lenel, binaları, insanları ve varlıkları korumak için yenilikçi çözümler geliştiren gelişmiş güvenlik sistemleri ve hizmetlerinde küresel bir liderdir.

Onity Türkiye Distribütörü
Onity

1941'de bir kilit üreticisi olarak kurulduğu günden bu yana, Onity artık birçok sektörde elektronik kilit sistemlerinin önde gelen küresel sağlayıcısıdır.

Supra Türkiye Distribütörü
Supra

Carrier Global Corporation'ın bir parçası olan Supra, anahtar kontrol ve giriş yönetimi ürünlerinin lider üreticisidir.

Truportal Türkiye Distribütörü
Truportal

Truportal Truvision için güvenlik izleme aplikasyonları geliştiren bir yazılım üreticisidir.

Truvision Türkiye Distribütörü
Truvision

TruVision yazılımı, basitleştirilmiş, kullanıcı dostu bir arayüz içinde gelişmiş video yönetimi yetenekleri sağlar

Ultrasync Türkiye Distribütörü
Ultrasync

UltraSync® uzaktan yönetim mobil uygulaması, Interlogix'in UltraSync Serisi akıllı güvenlik ürünleri ile uyumlu herhangi bir sistemin programlama ve etkileşimli yeteneklerini genişletir.

Ziton Türkiye Distribütörü
Ziton

ZITON adreslenebilir yangın alarm sistemleri ile birçok uıygulama alanı için yüksek teknoojili çözümler üretir.Hitron Bina Teknolojileri Taahüt LTD. ŞTİ.

Soğanlık Yeni Mahallesi. Baltacı Mehmet Paşa Sk. No:4, A-Blok 32. Kat Daire 400, PK-34880 Kartal İstanbul

T: 0850 939 79 55
M: info@hitron.com.tr


Tags: Yangın İzleme Sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, CCTV kapalı devre izleme sistemleri, Akıllı Ev Sistemleri, Anons Sistemleri, CO2 İzleme Sistemleri, TV Altyapı Sistemleri, Xray Geçiş Kontrol Sistemleri PC Network (Ağ) Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, Isı ve Nem PID kontrol Sistemleri, İnterkom görüntülü ve Sesli haberleşme sistemleri ve Özel Tasarım Sistemler

Bu sitede bulunan tüm içerik, metin gibi, grafik, logo, düğme simgeleri, resimler, ses klipleri, dijital indirme, veri derlemeleri, ve yazılım, Hitron Bina Teknolojileri veya içerik tedarikçileri mülkiyetindedir ve uluslararası telif hakkı yasaları tarafından korunmaktadır.
Telif Hakkı © 1995-2016, Hitron Bina Teknolojileri.
AG-DESIGN